Усім добре відомо, що входження дитини у книжковий всесвіт відбувається, перш за все, за допомогою літератури, спеціально створеної для дітей. Питання популяризації кращих дитячих книжок постійно перебуває в полі зору працівників відділу обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки.Так 22 вересня бібліографом по дитячій літературі Анною Грицюк проведений День інформації «Давай читати разом!».Протягом дня були проведені: огляд літератури «Дива і таємниці книжкової скарбниці», під час якого юних користувачів ознайомили з великою добіркою літератури, отриманої від Українського інституту книги, весела вікторина «Чи уважний ти читач?»Цього ж дня на свій перший бібліотечний урок під назвою «Диво-мандрівка до країни Читалії» завітали учні 2-Б класу ОЗЗСО № 1 з вчителем Трандасир Л.О.Оскільки діти потрапили до бібліотеки вперше, захід розпочали з екскурсії відділами книгозбірні, від якої діти були в захваті. Та все ж найбільше сподобались дітлахам саме книги. Ведуча,бібліограф по дитячій літературі А. Грицюк розповіла про значення книги для сучасної людини, ознайомила маленьких користувачів з великим розмаїттям книг. З цікавістю переглянули діти відео «Як твориться книга».День інформації пройшов цікаво і продуктивно, бо кожна дитина, що завітала до бібліотеки, отримала корисну інформацію і мала можливість обрати для читання твори (від Українського інституту книги) за власним смаком і уподобанням.