Нові надходження

  #ЄТекст Миколаївщини#Незалежність30 : літературно- художня антологія / гол. ред.. В. Шуляр ; укл. : В. Шуляр, Т. Кремінь, К. Картузов. - Миколаїв : Іліон, 2021.- 216 с.В антології вміщено тексти митців слова Миколаївщини, учасників російсько-української війни, патріотів і поборників Незалежності України, які відображають події та передають свої враження і почуття. Антологія підготовлена до 30-річчя Незалежності України.Антологія розрахована на  широкий загал користувачів.

  161.2(477.73) Кремінь Д.Д. З днів шалених : Книга ранньої лірики та віршів «закарпатського циклу» /авт. передмови. Т. Кремінь. – Миколаїв :Іліон, 2021.- 300 с. – 90.00 грн.У книзі вперше опубліковано раніше невідому та частково заборонену лірику, «закарпатський цикл» віршів видатного українського поета, есеїста, перекладача, журналіста, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка. Розрахована на широке коло користувачів.

 

 

 

 

 

161.2(477.73) Софіна А. Лавка продажу дітей : роман. – Миколаїв :Видавництво Ірини Гудим, 2020. - 192 с. – 92грн.50 коп.У  прагненні покращити рівень життя  люди позбулися злочинності, хвороб і налагодили розумне використання ресурсів планети.  Навіть дітей тепер не потрібно народжувати й переживати за те, чи здоровими вони будуть. Достатньо просто завітати до лавки продажу дітей і обрати малюка який тобі сподобався.Карколомна історія викриття не ідеальності «ідеального» суспільства на прикладі життів звичайних людей не залишить вас байдужими до останньої крапки! Розрахована для широкого кола користувачів.

  1. 821.161.2(477.73)  Шведов В.В. Срібні  роси : вірші. – Новий  Буг: ПП «Видавництво газети «Вперед», 2020.- 270 с.

 

«Срібні роси» – третя збірка поезій Василя Шведова. Вірші автора – це витончено , ніжно передані людські почуття, які так уміло і неповторно змальовує поет, що своїми рядками викликає хвилі емоцій від спогадів, мрій і бажань читача. Автор володіє талантом художники, тому сам ілюструє свої збірки.

Книга В. Шведова «Срібні роси» знайде свого читача серед різних поколінь шанувальників поезії.

 

 

 

  1. 821.161.2 (477.73) Волонтир М.Д. Мелодії південного степу : вірші. – Новий Буг : ПП «Видавництво газети «Вперед», 2020.- 266с.-

«Мелодії південного степу» перша і остання збірка місцевого автора у якій він зібрав увесь свій творчий доробок – думки у віршах, поетичні замальовки з життя земляків, гумористичні рядки.

Книга зацікавить широкий загал користувачів.

 

 

 

 

  1. 821.161.2(477.73) Старовойт Л.В., Старовойт В.І. Вічне дерево роду. – Миколаїв : Іліон, 2017.- 280 с.

У книзі подано історію п’яти поколінь звичайного роду, яких є багато на Україні. Оповідь складена за родинними переказами , дбайливо збереженими сімейними історіями та свідченнями.Видання навчає молодше покоління зберігати в пам’яті образи найрідніших людей і зрозуміти, що тільки любов до ближнього, віраі добро збагачують наші душі.

Розрахована на широкий загал користувачів.

 

 

 

 

  1. 94(477.73) Білик Б., Грібенніков Ю. Нездоланні солдати війни : вічна пам’ять героям:1939-1945 . – Новий Буг : ПП «Видавництво газети «Вперед», 2021.- 188с. :іл. – (Всеукраїнський народний благодійно-патріотичний проект «Мій дім – Україна»).

Про героїв Другої світової війни - бійців 4-ї кавалерійської механізованої групи під командуванням І.О. Плієва та 8-ї гвардійської стрілецької армії під командуванням генерал-полковника В.І. Чуйкова, коли в період з 6 по 18 березня 1944 року під час визвольно-наступальної Березньоватсько-Снігурівської операції відбулисязапеклі бої з фашистськими загарбникамина території Миколаївщини та Херсонщини , які закінчилися їх визволенням та знищенням 6-ї німецької армії. Збережемо пам’ять про героїчних переможців у Другій світовій війни.

 

 

 

  1. 797(477.73) Білик Б.І. Король Батерфляю. – Миколаїв : ФОП Швець В.М., 2016.- 87 с.: іл., фото. - (Всеукраїнський народний благодійно-патріотичний проект «Мій дім – Україна»).

Історико - документальне видання присвячене славетному земляку, спортсмену-плавцю, багаторазовому чемпіону світу та Європи Семену Петровичу Бойченку.

Видання «Король батерфляю» стане у нагоді спортсменам-початківцям, майстрам плаваннята всім хто хоче здобути нові знання, нові ідеї і натхнення не тільки у спорті , а й у всіх сферах діяльності.

 

 

 

 

  1. 502.2(477.73) Регіональні ландшафтні парки Миколаївщини. – Миколаїв : ФОП Романова Ю.Г. ,2019.- 54 с.:іл.

               Ілюстроване науково-популярне видання в якому представлені регіональні ландшафтні парки, розташовані у Миколаївській області.

              Видання буде цікаве для широкого загалу користувачів – усіх кого надихає та захоплює краса природи

   

       

  1. 502.2(477.73) Природно-заповідна та історико-культурна спадщина Баштанського району/укл. М. Романенко, О. Требух,В. Албалщук. - Миколаїв: 2020.- 9 с.:іл.

           Природні комплекси зберігаються у долинах річок Інгул та Громоклія, на річкових і балкових схилах, плавнях, балках та ярах, які є важкодоступними або не придатними для господарського освоєння. Обліковується шість територій природно-заповідного фонду. Їх загальна кількість становить 1831,55 га.

           Формування природно-заповідного фонду розпочалося у 1982 році, коли створено заказник «Добра Криниця». Надалі заповідні території оголошувалися у 1984,2010,2019 роках.

           Цікаве краєзнавцям, учням шкіл та широкому загалу користувачів.

Сичов, О. Ф. Мій світ : вірші і пісні / Олександр Федорович Сичов. - Миколаїв : Іліон, 2018. - 76 с.

 

 

 

 

 

Сичов, О. Ф. Маяк вечности : стихотворения и песни / А. Ф. Сычев. - Николаев : Илион, 2018. - 51 с.

 

 

 

 

  Сичов, О. Ф. В обіймах сонця : поезії / Олександр Федорович Сичов. - Миколаїв : Іліон, 2019. - 51 с

 

Олександр Сичов вперше виступив як автор трьох поетичних збірок.  Його вірші про життя, віру, надію, любов, патріотизм, творення і любов змушують замислюватися над сутністю буття і наповнюють впевненістю в завтрашньому дні, розкривають ніжну ліричну душу автора. Вони хвилюють і надихають.Книга цікава для широкого кола користувачів.

 

 

 

Крихели, А. Мракобесие: начало : мистический роман = Macabre: beginning : mystery novel / А. Крихели. – Николаев : ФЛП Швец В.М., 2018. – 204 с.

Новий твір миколаївської журналістки і письменниці Ангеліни Кріхелі – про боротьбу добра зі злом. Часом те, що відбувається в існуючих світах знаходиться за межею людського розуміння. Людина гадає, яке там життя, хто і як там живе. Чи можливий перетин паралельних прямих? А вони весь час поруч…Книга цікава для широкого загалу користувачів.

 

 

   Кам’яні вишиванки Нової Каховки : книга-альбом. – Херсон: Наддніпряночка, 2018.- 144с.

 Книга-альбом знайомить читачів з історією  Нової Каховки від заснування до сьогодення та «архітектурними вишиванками», які назавжди залишили талановиті послідовники «бойчукістів» на чолі з Григорієм Довженко,талановитим українським художником-монументалістом, уродженцем Баштанщини. Для широкого загалу користувачів

 

  Живлюща сила ємигії :Літературна антологія Миколаївщини : для старшокласників /гол. ред. В. Шуляр. – Миколаїв: Іліон, 2019.- 356 с.

В антології представлено твори літераторів Миколаївщини, які спонукатимуть старшокласників до вдумливого прочитання й глибокого осмислення буденних тем, соціальних питань, а  декого - і до власної творчості. Буде цікава як учням- старшокласникам, так і широкому загалу користувачів.

Білик, Б., Гриненко Т. Історична скарбниця Баштанського краю./ ред. рада О. Абаржи, О. Воробйов, Г. Гавва, В. Каратєєва, Л. Кушнір, Л. Рясик - Миколаїв: ФОП Швець В, 2018.- 451с., фото. – 500.00 грн. – (Благодійний народний проект «Мій дім – Україна».

«Скажи мені, яка історія нації, і я скажу, яке майбутнє її чекає». Саме у виданні «Історична скарбниця Баштанського краю» ми знаходимо відповіді на одвічні питання: хто ми є?. І головне куди йдемо, ким будемо? До історичної скарбниці Баштанського краю увійшли імена видатних людей, які своєю працею, своїми досягненнями та здобутками прославили і звеличили свою малу батьківщину.

Видання цікаве для широкого загалу користувачів…

 

Соборная улица/Соборна вулиця №1-2. 2018 р. – Миколаїів : СПД Рум’янцева Г., 2018.- 180 с., іл.. – 110 грн.

Черговий номер краєзнавчого часопису «Соборная улица/Соборна вулиця» знайомить читачів з поезією та прозою миколаївських авторів О. Дороша, В. Грекова, Л, Грімм, Л. Куліченка, І. Завялова та ін. В розділі «Бугская Ойкумена» читачів зацікавить матеріал «Между Марсом и Юпитером: Николаевцына звездной карте», свідчення історію виникнення історичних місць Миколаєва, а також названі книги – переможці ХІІ обласного конкурсу « Краща миколаївська книга».

Журнал розрахований на широкий загал користувачів та для читачів, хто цікавиться історією та сьогоденням краю.

 

Качурин В. Обстоятельства времени : избранное. – Николаев : Илион, 2018.- 136 с. –

38 грн.

       В нову книгу Вячеслава Качуріна ввійшли вірші різних років. Це своєрідний звіт поета за   40 років роботи в жанрі поезії, тут представлена, як громадська так і любовна лірика. Книга видана на російській мові і буде цікава широкому колу користувачів.

Реабілітовані історією. Миколаївська область : у 27-ми т. Кн. 7 / Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності ; ред. В. А. Смолій [та ін.] ; відп. за вип. С. С. Макарчук. - Миколаїв : Іліон, 2017. - 664 с. - (Науково-документальна серія «Реабілітовані історією»).

          У виданні вміщенні статті, біографічні нариси, спогади, які хронологічно охоплюють період 1920-1970-х років та викривають механізми здійснення політичних репресій на території Миколаївської області. Архівні документи у розділах «Мовою архівних документів» та «Фотодокументи» тематично доповнюють текстовий матеріал. В книзі наведено біографічні дані репресованих жителів Миколаївщини. Книга розрахована на широкий загал користувачів.

     Соборная улица/Соборна вулиця №1-2. 2018 р. – Миколаїів : СПД Рум’янцева Г., 2018.- 180 с., іл.. – 110 грн.

Черговий номер краєзнавчого часопису «Соборная улица/Соборна вулиця» знайомить читачів з поезією та прозою миколаївських авторів О. Дороша, В. Грекова, Л, Грімм, Л. Куліченка, І. Завялова та ін. В розділі «Бугская Ойкумена» читачів зацікавить матеріал «Между Марсом и Юпитером: Николаевцы  на звездной карте», свідчення  історію виникнення історичних місць Миколаєва, а також названі книги – переможці ХІІ обласного конкурсу « Краща миколаївська книга».

Журнал розрахований на широкий загал користувачів та для читачів, хто цікавиться історією та сьогоденням краю.

      Білик, Б., Гриненко Т. Історична скарбниця Баштанського краю./ ред. рада О. Абаржи, О. Воробйов, Г. Гавва, В. Каратєєва, Л. Кушнір, Л. Рясик - Миколаїв: ФОП Швець В, 2018.- 451с., фото. – 500.00 грн. – (Благодійний народний проект «Мій дім – Україна».

«Скажи мені, яка історія нації, і я скажу, яке майбутнє її чекає». Саме у виданні «Історична скарбниця Баштанського краю» ми знаходимо відповіді на одвічні питання: хто ми є?. І головне куди йдемо, ким будемо? До історичної скарбниці Баштанського краю увійшли імена видатних людей, які своєю працею, своїми досягненнями та здобутками прославили і звеличили свою малу батьківщину.

Видання цікаве для широкого загалу користувачів…