22 вересня працівники відділу обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки взяли участь у роботі обласного методичного дня, що мав назву «Бібліотека як інформаційний центр з краєзнавчої бібліографії».Програма проведення Дня складалась з двох частин: першої - професійної сесії, що включала консультацію «Інформаційні ресурси з питань краєзнавчої роботи Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна», презентації електронного ресурсу «Хочеш знати рідний край – у бібліотеку завітай» та другої - практичної частини: краєзнавчої гри «Герольд-вiзитка рiдного краю».Консультації провідних спеціалістів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, як завжди були змістовними, пізнавальними і корисними, вони стануть в нагоді в подальшій роботі бібліографа по дитячій літературі.Професійні зустрічі в онлайн-форматі будуть проводитись і надалі.