Видавнича діяльність

Біобібліографічний нарис до 110-річчя від дня народження С. П. Бойченка, заслуженого майстра спорту, рекордсмена світу з плавання, уродженця Баштанщини

Інформаційне досьє до 100-річчя від дня народження М. І. Сотніченка, командира танкового взводу, Герою Радянського Союзу (за визволення населених пунктів Баштанського району)

  Григорій Андрійович В’язовський. 1919-2019 (до 100-річчя від дня народження) : біобібліографічний нарис / Баштанська центральна район. б-ка; Відп. за вип. Г. І. Борщевецька; Уклад. Н. В. Іщенко. – Баштанка, 2019. – 12 с.

 

У 2019 році виповнюється 100 років від дня народження Г. А. В’язовського – літературознавця, критика, поета, уродженця с. Полтавка Херсонської губернії (нині м. Баштанка Миколаївської області). Біобібліографічний нарис надає коротку інформацію про життєвий і творчий шлях нашого земляка; перелік основних праць науковця та літератури про нього. До видання увійшли інформаційні джерела, що входять до бібліотечного фонду ЦБС, та вибірково ті, що виявлені за допомогою бібліографічних покажчиків. Документи подано у зворотно-хронологічному порядку. Це видання на вичерпну повноту не претендує.

Посібник розрахований на бібліотекарів, учнів старших класів, краєзнавців, вчителів, які ведуть уроки літератури рідного краю у навчальних закладах району.

 

         переглянути повну статтю

до 100-річчя від дня народження В. С. Балдука – льотчика-винищувача, уродженця с. Полтавка. Інформаційне досьє надає біографічну довідку про героїчне життя та бойові досягнення Балдука В. С., інформаційну довідку про таран, як вид повітряного бою та його технічні різновиди.

до 85-річчя від дня народження українського археолога, поета, уродженця Миколаївщини Б. М. Мозолевського.