26 березня Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва провела для читачів і бібліотекарів онлайн-спілкування з представниками «Видавництва Старого Лева», яке відбулося в рамках проекту СмакBook від УІК . Зустріч відбулася в режимі конференції на платформі Zoom, до якої долучилася і Баштанська публічна бібліотека.

“ВСЛ” засноване у 2001 році. Це видавництво відкриває книгарні-кав’ярні, запустило систему лояльності, запровадило розмальовки-антистрес для дорослих. Разом з партнерами реалізує дитячі, соціальні та інтерактивні проєкти, співпрацює з Творчою майстернею «Аґрафка» та Міжнародним благодійним фондом «Таблеточки». 

 

Серед отриманих нашою бібліотекою видань від Українського інституту книги за державною програмою поповнення фондів бібліотек багато найменувань саме цього видавництва, які вирізняються якістю друку та впізнаваним стилем.

Пропонуємо користувачам бібліотеки ознайомитися з літературно-художніми виданнями Олега Сенцова, Галини Малик, Людмили Таран, Галини Вдовиченко, Катерини Міхаліциної, Террі Пратчетта, Мілана Кундери, Доржа Бату, Ернеста Гемінгвея, Катаржини Ґрохоля, Софії Андрухович та творами інших відомих письменників.

По закінченню карантину Баштанська публічна бібліотека запрошує всіх бажаючих познайомитися з новими книгами «Видавництва Старого Лева».