Серед найяскравіших подій в житті бібліотек нашої країни є проведення Всеукраїнського Тижня дитячого читання, який збирає шанувальників книги на веселі читання та книжкові відкриття. Та у цьому році, як і в минулому 2020-му, світова пандемія СOVID-19, внесла свої суттєві корективи.

І тут на допомогу бібліотекарям прийшли новітні технології, які дозволяють підтримувати дистанційний зв'язок з користувачами і проводити соціокультурні заходи.

Так відкриття Тижня дитячого читання в дитячому відділі Баштанської публічної бібліотеки відбулось в онлайн-форматі з вихованцями ЗДО №6 «Ягідка». Зустріч проведена на платформі Google Meet в рамках проєкту «Книга, що оживає», адже у залученні дітей до читання зацікавлені як працівники бібліотеки, так і вихователі дошкільного закладу.

Ведуча заходу, бібліотекар Тетяна Сушицька, запросила майбутніх читайликів, вихованців старшої групи дитячого садочка, в захопливу онлайн-подорож під назвою «Мандрівка книжковим царством». Дітей ознайомили з книжковими скарбами читального залу і абонементу, приділивши найбільше уваги, за проханням вихователів, енциклопедичним виданням, яких чимало у фондах книгозбірні.

увазі юних відвідувачів запропоновані книжкові виставки  «Бібліотека – книжковий рай, все, що хочеш, вибирай», а також «Книги з жіночим ім’ям».

Ситуація з коронавірусом тимчасово унеможливлює живе спілкування з користувачами, але бібліотекарі вже готують заходи у віртуальному форматі. Тож, запрошуємо всіх до цікавого читання!