17 березня 2021р Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва провела ЛітСтрім «Читацькі посиденьки з автором : Катерина Міхаліцина» в рамках проєкту СмакBook від УІК. Баштанська публічна бібліотека також долучилася до зустрічі в режимі конференції на платформі Zoom.

Спілкування з молодою українською письменницею, поеткою, перекладачем та редактором було цікавим та змістовним. Її нестримна творчість надихає, а книги сповнені любові до життя! Під час онлайн-зустрічі Катерина презентувала свої нові видання та розповіла, що сюжети для своїх книг вона черпає із життя.

Загалом, вона є авторкою книг для дітей, та, деякі зацікавлять і старших читачів. Зокрема, видання «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи», яку вона написала у співавторстві з Станіславом Дворницьким, а науковим редактором став Олексій Бреус, інженер на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС та ліквідатор аварії. Цю книжку створено, щоб пояснити катастрофу людям, які народилися вже далеко по ній. Хоча книга написана для школярів, здається, важлива всім нам для осмислення Чорнобильської трагедії. Доречі, саме це видання наша бібліотека нещодавно отримала від Українського Інституту Книги та є доступною для своїх користувачів.

аштанська публічна бібліотека запрошує всіх бажаючих ознайомитися з літературно-художнім виданням української письменниці Катерини Міхаліциної!