14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Це свято справжніх патріотів, людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності.
    До цього дня в Баштанській публічній бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Добровольці. Доба героїв». В таких виданнях як: «Добровольчі батальони: історія подвигу батальйонів, що врятували країну», А. Котлярчук «Добровольці. Доба героїв», С.Лойко «Аеропорт», М. Довгань «Шпитальні нотатки», І. Михайлишин «Танець смерті: Щоденник добровольця батальйону «Донбас» розкривається мужність та героїзм українських добровольців. А в краєзнавчому документально-патріотичному виданні Б. Білика та Т. Гриненко «Слава Героям» в розділі «Ніхто, крім нас» представлені баштанські добровольці, які пройшли жахливі випробування війною на Сході України і героїчно витримали їх.
    Щира подяка усім добровольцям та вічна пам'ять полеглим в боях, які загинули під час виконання військового обов'язку – захищати свою Батьківщину.