До Міжнародного жіночого дня в Баштанській публічній бібліотеці оформлено книжкову виставку - вітання «Жінко, ти завжди велична!».
   На цій виставці підібрані книги про найвідоміших жінок України та світу: рішучих правительок, учених, лікарок,талановитих художниць та сміливих жінок-борців за справедливість. Це історії про жінок і дівчат, які долали неабиякі труднощі, йшли на великі жертви, але ніколи не кидали надії змінити світ на краще.
   Експоновані видання здатні задовольнити попит найвибагливішого читача, незалежно від віку і вподобань. Дорослим варто ознайомитись з такими виданнями як: «Видатні жінки української історії», «Українки в історії», «Жінки у визвольній війні 1917 – 1930 років» та захоплюючими художніми творами про жінок. Дітям та підліткам рекомендуємо видання Неллі Топської: про Катерину Білокур, Марію Заньковецьку, Соломію Крушельницьку, книги дитячої серії «Видатні особистості», видання «Дівчата думають про все на світі» та «Дивовижні жінки». Ці історії обов’язково порадять, розрадять, допоможуть, надихнуть.