Українська жінка – це особливий та унікальний феномен, який не має аналогів у світі. Своїм талантом українські жінки внесли вагомий внесок в культуру, мистецтво, науку, політику, літературу та інші сфери життя рідної країни та світу.
     Шановні користувачі, якщо ви бажаєте поглибити свої знання про геніальних, талановитих, прекрасних українок, пропонуємо вашій увазі книжкову пару: О.Тарасенко «Благословенне жіноче ім’я – Україна (жіночі портрети країни)», М. Макаревич «Україна має жіноче обличчя».
     Книга «Благословенне жіноче ім’я – Україна (жіночі портрети країни)» створена в портретах 30 видатних жінок, таких як Леся Українка, Катерина Білокур, Ада Роговцева, Ліна Костенко, Лариса Кадочнікова та інші. Деякі факти з їхніх біографій наведено вперше і тому для читачів ці видатні українки постануть в новому, більш живому, більш людяному світлі. А в книзі «Україна має жіноче обличчя» представлено 30 есеів про неймовірних сучасниць, непересічних українок, знакових представниць науки і культури. Кожна коротка історія доповнена лайфхаками від українських актрис, науковиць, художниць, письменниць, музиканток, оперної діви й балерини.
     Вивчайте, читайте та запам’ятовуйте жіночі обличчя України!