24 січня виповнюється 60 років від дня народження унікальної особистості, актора, сценариста, телеведучого, казкаря-лірника Олександра Івановича Власюка, відомого під псевдонімом – Сашко Лірник. Першу казку він написав у 4 роки. Відтоді Сашко Лірник створив кілька тисяч казок. Він розповідає їх на фестивалях, концертах, із телеекранів, і навіть по телефону бійцям із передової. Володар почесного звання «Заслужений працівник культури України». Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, дримба, варган, бубон, барабан, гітара.
   Сашку Лірнику вдалося зробити неймовірне – відродити в Україні зниклий уже жанр розмовної оповіді. Сам він називає його "українська химерна казка". В Україні мабуть немає дитини чи дорослого, які б не чули казок Лірника Сашка. і його власних, і переказів уже відомих творів і легенд. Оповідка в його виконанні – це завжди імпровізація й неочікуваний поворот сюжету. У щоденній добірці казкаря стільки цікавих, веселих, страшнючих побрехеньок і оповідей, що малюки слухатимуть з величезним задоволенням!
    Любі читайлики, книги Сашка Лірника чекають на вас у відділі обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки.