20 січня, до Дня Соборності України, в Баштанській публічній бібліотеці була проведена година державності «Ти одна неподільна, Україно, моя вільна!». На захід завітали активні користувачі бібліотеки, члени літературно-мистецького клубу «Роксолана» та внутрішньо-переміщені особи.

Розпочалася година державності піснею відомого українського поета і композитора Тараса Петриненка «Україна» у виконанні викладачів Баштанської дитячої музичної школи Лариси Шулюк, Ігоря Османова разом зі своєю ученицею Елизаветою Сорочан та її мамою.

Продовжився захід змістовною розповіддю бібліотекаря Валентини Стоянової, під час якої присутні ознайомились з історичним днем в історії України, коли 22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Бібліотекар Ірина Даниленко представила видання книжкової виставки «Соборність духу, розуму і серця», які висвітлюють тернистий шлях України до соборності.

На завершення заходу біля книжкової виставки було проведено патріотичний флешмоб «Україна єдина! Україна – це ми!», під час якого всі присутні об’єдналися, взявши до рук жовту і блакитну стрічки, як символи єдності українського народу.

Година державності завершилася побажанням миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України.