В Україні День Європи відзначається у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Познайомитись ближче з Європою, її країнами та народами, природою, історією, традиціями та пам’ятками можна з книг та брошюр книжкової виставки-експозиції «День Європи в Україні», яка оформлена в Баштанській публічній бібліотеці. Також, дорослих користувачів та читачів юнацького віку зацікавлять кращі художні твори відомих європейських письменників цієї виставки.

  А у дитячому відділі бібліотеки діє книжкова виставка «Європейський дитячий бестселер – просто супер», на якій представлені книги, що здобули беззаперечне визнання на батьківщині і продовжують підкорювати світ. Це твори сучасних письменників Польщі, Німеччини, Італії, Швеції, Нідерландів та інших країн Європейського Союзу. Нашим юним читачам буде цікаво дізнатись, як живуть їхні ровесники в Європі, чим цікавляться, як дають раду власним проблемам.

  Експоновані видання цих книжкових виставок розширюють знання з питань європейської інтеграції та відкривають все різнобарв'я найкращих письменників Європи.