26 серпня до Баштанської публічної бібліотеки завітали працівники бібліотек навчальних закладів Баштанської об’єднаної територіальної громади.Директор публічної бібліотеки І.Г. Озерова розповіла колегам про діяльність книгозбірні та провела екскурсію її відділами. Увазі колег була запропонована презентація-огляд «Дегустація книжкових новинок», отриманих бібліотекою від Українського інституту книги. Її провела бібліотекар відділу обслуговування дорослих користувачів І.А. Даниленко. А завідуюча відділом обслуговування користувачів-дітей Л.Є. Шкарбан ознайомила присутніх з новинками дитячої літератури, отриманих також від УІКа.Гості із захватом переглянули виставку творчих робіт «І сяє в візерунках вишиття…» місцевої майстрині О. О. Іванової.