24 серпня, з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України, в Баштанській територіальній громаді відбулась низка святкових та урочистих заходів. Долучились до них і працівники КЗ «Баштанська публічна бібліотека», які провели цього дня святкову акцію «Незалежна Україна – символ гордості, натхнення і краси», що відбулася на майданчику біля міського Будинку культури.В рамках акції було організовано бібліотечну парасольку під назвою «З Україною в серці». Змістовна та яскраво оформлена книжкова виставка-інсталяція «Україна у нас – одна на всіх» запрошувала відвідувачів до перегляду видань зі славної історії української нації, знайомила з художньою та краєзнавчою літературою.Мешканці громади – дорослі, юнацтво та діти, з великим задоволенням брали участь у літературно-святковому калейдоскопі «Найкраща країна – моя Україна», бліц-вікторині «Що я знаю про свою Україну?», літературній мозаїці «Рідної мови велич і краса» та краєзнавчій грі-вікторині «Баштанщина – мальовничий куточок України». Численні відвідувачі акції залишали свої вітання на дошці побажань «Я бажаю моїй Україні…».Всі учасники бібліотечних конкурсів і вікторин отримали солодкі призи.