Як зацікавити дитину читати книжки? Як зорієнтуватися у різноманітті книжкових новинок?

Допоможуть вам у розв’язанні таких проблем працівники відділу обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки.

27 травня бібліографом по дитячій літературі Ганною Доник проведений День інформації під назвою «Нові книги – нові знайомства – нові друзі».

Цього дня в бібліотеці було організовано яскраву та пізнавальну книжкову виставку «Зустрічаємо новоселів», на якій представлена велика кількість книг, отриманих книгозбірнею в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги. Діти мали можливість досхочу погортати нові книги та прослухати докладну інформацію про найцікавіші видання: біографію авторів, зміст творів та пригоди головних героїв. Серед експонованих книг більшість – бестселери українських і зарубіжних авторів.

В цей день до бібліотеки вперше завітали учні 2-А класу ОЗЗСО №1 з вчителем Поворознюк І. М. Для них була проведена бібліомандрівка «У царстві книжковому, у царстві казковому», бо переступивши поріг, діти ніби потрапляють у казку: тут завжди світло й затишно, просторі приміщення читального залу і абонементу оформлені різними книжковими виставками і художніми виробами.

Маленькі гості бібліотеки з цікавістю переглядали найрізноманітніші книжки та журнали з бібліотечних фондів, переглянули мультимедійну презентацію про історичний шлях, який пройшла книжка від наскельних малюнків і глиняних табличок до сучасного вигляду у формі «кодексу». Потім маленькі відвідувачі вирушили у віртуальну мандрівку до видавництва та друкарні, під час якої дізналися, як твориться книга, тобто весь технологічний процес, який проходить видання від автора до полиць в бібліотеці.

    Наприкінці заходу, записавшись до бібліотеки, діти довго вибирали собі книжки додому, спілкувалися, радилися, що обрати, ділилися враженнями.

Нові книги чекають на вас, шановні юні читачі!