В рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги Баштанська публічна бібліотека отримала науково-популярне видання  доктора мистецтвознавця Олександра Найдена «Українська народна лялька». Книга запрошує всіх бажаючих до чарівного, казкового світу ляльки.

Українська лялька становить частину української іграшкової культури, вона віддзеркалює традиції і світогляд наших пращурів. І не даремно ця книга є присвятою автора  «світлій пам’яті тих сільських бабусь і матерів, які робили ляльки і тим самим зберегли й донесли до наших днів давні традиції українського народу». Але лялька не лише культурний символ, це й побутовий оберіг, обрядовий атрибут, улюблена іграшка дітей, гарний подарунок і прикраса жила.

Пропонуємо ознайомитися з окремими сторінками цієї книги, яка буде цікавою і корисною

не лише для істориків, етнологів, мистецтвознавців а й  широкому колу читачів.

Тож якщо вас зацікавила книга, запрошуємо після завершення  карантинних обмежень  відвідати Баштанську публічну бібліотеку для детального ознайомлення.