8 квітня Баштанська публічна бібліотека взяла участь у вебінарі «Видавнича діяльність бібліотек як відображення бібліотечної практики», який відбувся у рамках веб-коучингу  «БібліоStudies» для фахівців ЦБС та публічних бібліотек ОТГ.

Руденко Євгенія Вікторівна – головний бібліограф відділу наукової інформації і бібліографії Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки, розповіла про умови та результати Регіонального конкурсу на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України від Міністерства культури України та Одеської національної наукової бібліотеки, переможцем якого серед багатьох інших учасників стала й Баштанська бібліотека:

  • 2015-му році у номінації «Про земляків – з любов’ю»: за бібліографічне досьє «Г. Я. В’язовський – учений-літературознавець»;
  • 2017-му році у номінації «З любов’ю до рідного краю» за серію краєзнавчих покажчиків;
  • 2019-му році у номінації «Дослідження історії рідного краю» за видання: «Г. Я. В’язовський – учений-літературознавець», «В. Є. Москаленко: «Я вплів свою долю у колос пшеничний…», «Олександр Сизоненко: Усе, що виплекав у серці», «Літературні обрії Баштанщини», «Календар знаменних і пам’ятних дат Баштанщини», «Самобутнє мистецтво Г. О. Довженка».

Також учасники ознайомилися з видавничою діяльністю Миколаївської ОУНБ, та правилами складання бібліографічного опису згідно діючих Державних стандартів.

Вебінар був досить корисним для працівників бібліотек, що займаються бібліографічною діяльністю, по закінченню якого учасникам було розіслано презентацію заходу.