З нагоди відзначення Дня Державного Прапору України і Дня Незалежності України в центральній районній бібліотеці була оформлена книжкова виставка-панорама «Любіть всім серцем Україну». Видання цієї виставки відображають історію України на її шляху до незалежності та самостійності, знайомлять з легендарними постатями держави, а також розкривають національні традиції та звичаї українського народу.

Так, в ілюстрованій енциклопедії України Юрія Шаповала «Держава» користувачі дізнаються про назву, кордони, регіони
столицю, населення, державні символи, традиції України. А в навчальному посібнику «Землі української постаті знані» зібрано науково-популярні нариси про відомих українців – учених, державних діячів,військових, освітян, митців,

художників,поетів, письменників, які своїм життям, працею, творчістю принесли славу рідній землі та стали історичними постатями України. Нові видання серії «Невідома Україна» допоможуть глибше зрозуміти родовід і духовні витоки української нації науковцям, викладачам, студентам, всім , кому не байдужа доля суверенної України. А в краєзнавчих посібниках «Баштанщина – край необмежених можливостей!», «Баштанський район – перлина степового краю» оспівуються неозорі південні степи, щедрі хлібодайні землі Баштанського краю – степової колиски мужніх героїв і працьовитих хліборобів.

В Центрі вільного доступу до Інтернет було проведено  веб-урок «Історія Державного прапору України» та літературно-пізнавальний калейдоскоп «Україна надзвичайна». Присутні дізналися про славну історію державних символів України, зокрема про історію Державного Прапору своєї держави та і з великим задоволенням здійснили подорож неповторними мальовничими місцями України, відвідали найгарніші міста, села нашої країни.

Ці соціокультурні заходи, присвячені Дню Державного Прапору України та Дню Незалежності України донесли до користувачі бібліотеки цікаву і різноманітну інформацію про минуле і сучасне України, сприяли підтримці у серцях патріотичного духу і національної свідомості, любові до рідної Батьківщини.