Терпляча і щира Попелюшка, спритний Кіт у чоботях, чарівна Спляча красуня – ці такі знайомі і водночас неповторні герої французького казкаря Шарля Перро, назавжди увійшли в наше життя.

11 січня, до 395-ої річниці від дня народження всесвітньовідомого письменника-казкаря у відділі обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки проведено казковий калейдоскоп «Чарівний світ казок Шарля Перро». Увазі юних користувачів запропонована книжкова виставка з великою добіркою творів письменника. Сучасні, яскраві, чудово оформлені книги неодмінно привернуть увагу читачів. А от видавництво «Меджик букс» створило для маленьких читайликів книги з доповненою реальністю. Варто лише завантажити на свій гаджет безкоштовний додаток WowBox AR і можна «оживити» ілюстрації та навіть гратися з героями казок. Шановні юні користувачі, завітайте до бібліотеки і відкрийте для себе казковий світ Шарля Перро.