З 12 по 19 грудня 2022 року в Україні проходить другий всеукраїнський Національний тиждень читання, який проводить Український Інститут Книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Метою його є привернення уваги до українських книжок, наявних у бібліотечних фондах України, популяризація читання як життєвої практики серед українців та сприяння розвитку популярної літератури українською мовою.

   Баштанська публічна бібліотека долучилася до проведення Національного тижня, організувавши книжкову виставку, на якій представлені видання класиків української літератури. Ці книги протягом багатьох років користувались великим попитом у користувачів і тому вони «зачитані до дірок». Але їх і сьогодні із задоволенням читають користувачі. А також представлені книги, які допоможуть читачам хоча б тимчасово відволіктися від воєнних подій, покращити свій емоційний стан, настрій.

   Запрошуємо до читання книг українських авторів та літератури українською мовою як своїх постійних користувачів, так і тих, хто бажає читати.