30 вересня, у день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято не тільки професійних бібліотекарів, а й справжніх книголюбів та всіх, хто небайдужий до книги і читання.

   Книга… Одне із самих дивовижних чудес світу, створених людиною упродовж багатьох віків. Для своїх користувачів та жителів громади в Баштанській публічній бібліотеці оформлена книжкова виставка « Під знаком любові до Книги». Книга – це завжди розумний, бажаний співрозмовник. А якщо книга ще й гарного дизайнерського оформлення! Так її із великим задоволенням хочеться взяти в руки. На цій виставці і представлені найоригінальніші видання українських видавництв для дорослих, юнацтва та дітей.

   Користувачів зацікавили поліграфічні знахідки видавців книжкової продукції: різноманітні формати, яскраві кольори, інтерактивні книги, книги-трилінгви, комікси, видання з QR-кодом. Відвідувачі відмітили чудове оформлення дитячих книг, які буквально притягують до себе погляд. Всі бажаючі могли сфотографуватись на згадку про цікаву зустріч з книжковою магією в інсталяційній зоні «Книга».

   До Всеукраїнського Дня бібліотек наші активні користувачі взяли участь у флешмоб-читанні «Читаємо, мріємо, гуртуймося» українських поетичних і прозових творів, які співзвучні внутрішньому стану українців сьогодні. Переглянути відео можна на фейсбук  сторінці Баштанської  публічної бібліотеки.

   Шановні користувачі і мешканці громади! Щиро вітаємо зі святом усіх, хто любить і шанує бібліотеки, цінує книгу і бачить у читанні шлях до майбутніх змін у нашій країні.