Всім знайомий цей трепетний настрій, який можна назвати одним словом - ОСІНЬ...Вона дарує нам нові відчуття, зовсім інший настрій, незважаючи на тривожне сьогодення.

  Та мабуть, найголовнішим атрибутом цієї прекрасної пори є прагнення до затишку і тепла. В кожної людини є місце, де можна заховатись від вітру та негоди, зігрітися, відпочити душею, почитати книги…

  Баштанська публічна бібліотека пропонує своїм користувачам збірки поезій, де осінній настрій звучить в різних тонах, і осінь постає з дуже різних сторін: тут і легкий смуток, і світла ностальгія, і сонячний промінь крізь хмари – промінь надії…

  Бажаючі перечитають неповторні вірші класиків української літератури: Івана Франка, Ліни Костенко, Дмитра Павличка. Любителі сучасного українського слова виберуть поезії В. Крищенка, Г.Чубач, Ю. Іздрика, С Жадана. А шанувальники краєзнавчої літератури ознайомляться з віршами місцевих авторів В. Шведова, Г. Гавви, І. Пшиченко-Тихоступ, І. Соломської.

  В усіх поетичних збірках цих авторів є сторінка, в яких живе сама осінь — в різні епохи, в різних куточках землі: холодна і похмура, яскрава і терпка, зі своїми врожаями, дощами, святами й турботами.Завітайте до бібліотеки та оберіть вірші, які якнайкраще пасуватимуть вашому осінньому настрою.