9 листопада щорічно в Україні відзначається День української писемності та мови. Людина може володіти багатьма мовами, але найкраще, найдосконаліше має знати рідну, адже рідна мова – цей той чарівний інструмент, на звуки якого відгукуються найтонші та найніжніші струни людської душі.Напередодні цього дня в Баштанській публічній бібліотеці була оформлена книжкова виставка-інсталяція «Барвистий вінок українського слова».

Увазі користувачів різних вікових категорій були представлені видання про історію виникнення української мови, про становлення та розвиток сучасної літературної мови, про культуру, силу та красу рідного слова. Відвідувачів зацікавили безцінні літературні пам’ятки українського народу, що зберігаються у фонді бібліотеки: «Повість минулих літ», «Велесова книга», «Енеїда» І. П. Котляревського, «Кобзар» Т. Г. Шевченка. Користувачі ознайомилися з виданнями з граматики, лексики, орфографії української мови, а також з підручниками та різноманітними словниками і довідниками. Читачам були запропоновані вірші про рідну мову великих українських поетів: Т. Шевченка, Л. Українки, І.Франка, а також відомих поетів XX століття - Д.Павличка, В.Сосюри, Л.Костенко. Д.Білоуса.

Вивчайте, любіть та бережіть рідну мову!