В Баштанській публічній бібліотеці продовжується Тиждень-присвята «Григорій Сковорода – мандрівний учитель життя» до 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди. Він є одним із символів України, який збагатив її філософську думку та літературу, заклав основи української культурної традиції.
      Так, 1 грудня на літературний портрет «Григорій Сковорода: письменник, мудрець, замріяний філософ» зібралися поціновувачі українського слова та культури: активні користувачі, бібліотечні працівники, члени літературно-мистецького клубу «Роксолана» та учасники молодіжного клубу «Арт-Грані». Ведучі заходу бібліотекарі Валентина Стоянова та Людмила Шкарбан за допомогою мультимедійної презентації ознайомили присутніх з біографією Григорія Сковороди, його творчою спадщиною й розповіли про увічнення пам’яті великого українця. Активна користувачка бібліотеки, член клубу «Роксолана» Людмила
      Олександрівна Різун подарувала книгозбірні видання про життя і творчість Григорія Сковороди. А на згадку про захід присутні одержали ювілейну закладку з висловами та афоризмами славетного українського мудреця.