В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності й по сьогоднішній день. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року. Сьогодні, 24 серпня ми відзначаємо День Незалежності України – головне державне свято нашої країни. 31-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, зі зброєю в руках боронячи від агресора власні території, відстоюючи право українців жити на своїй, Богом даній землі.

З нагоди цього величного свята працівники Баштанської публічної бібліотеки провели літературно-історичний колаж «Україна: крізь роки до Незалежності», в рамках якого відбулась презентація патріотичної виставки-панорами «Незалежна і єдина. Будь на віки, Україно!». Виставка об’єднала в собі книги, в яких описана історія нашої країни, видання про символи національної та державної величі, а також захоплюючі розповіді, присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність. Користувачі різних вікових категорій мали можливість ознайомитися з історією встановлення незалежності України, з її тернистим та довгим шляхом формування як окремої держави.

До цього свята працівники бібліотеки підготували вітальну листівку «Всім серцем любіть Україну свою», в якій прозвучала пісня «Україно моя» на слова Н. Погребняк та музику О. Янушкевич у виконанні активної читачки відділу обслуговування користувачів-дітей Катерини Ільків. (переглянути відео можна за посиланням: https://www.facebook.com/bashtankacbs).

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.