28 липня, згідно Указу Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року, наша країна вперше відзначає День Української Державності. В нинішніх непростих умовах, як ніколи, ми усвідомлюємо цінність власної незалежної держави.
  Цього дня в Баштанській публічній бібліотеці була проведена акція під дуже символічною назвою «Нехай береже тебе Бог, Україно, ще на тисячі зоряних літ», адже дата проведення нового свята приурочена до Дня хрещення Київської Русі-України.
  В рамках цієї акції у фоє бібліотеки була оформлена книжкова виставка-панорама «Українській державі – жити у віках», на якій були експоновані документальні, науково-популярні видання, присвячені історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави. Представлена література доводить те, що Україна має тисячолітню державотворчу традицію. Відвідувачам Центру вільного доступу до Інтернет було запропоновано відео перегляд «Україна в кожному з нас».
  До цього свята працівники бібліотеки підготували літературно-музичне вітання, в якому прозвучала пісня «Україно моя» на вірш Василя Симоненка «Я кохатиму тебе палко, без міри…» у виконанні Олександра Паливоди, члена літературно-мистецького клубу «Роксолана» (переглянути відео можна за посиланням: https://www.facebook.com/bashtankacbs).
  Тільки почуття любові й глибокої гордості за Україну разом із твердою вірою в її світле та величне майбутнє, у святість цієї прекрасної землі, дає кожному українцеві право стверджувати: це моя країна, мій народ, моя Україна!