13 червня Баштанська публічна бібліотека підготувала для своїх користувачів екологічний бумеранг «До чистих джерел», який присвячений популяризації літератури природничо-наукової тематики та екології.

 Природа – наша спільна домівка. Щоб відноситися до неї обережно і примножувати її багатства необхідно бути екологічно грамотним. І в цьому допоможе книжкова виставка «Жива душа природи», яка оформлена у фоє бібліотеки. Всі бажаючі змогли перегорнути сторінки яскравих науково-популярних, довідкових, навчальних видань та брошур, які містять докладну інформацію про нашу планету, про процеси, що відбуваються у її надрах та на поверхні, а також, про радіацію, її вплив на людину і довкілля, та про те, як позбутися сміття, перетворивши його при цьому на щось корисне. В цей день в Центрі вільного доступу до Інтернет користувачі переглянули відео «Збережемо довкілля чистим».

 Бажаємо кожному внести свою часточку щодо збереження природи. Земля вимагає нашої турботи та дбайливого ставлення до себе, збережімо її красу та неповторність для нащадків.