У перший день літа Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей, одне з найдавніших міжнародних свят. Завжди до нього активно долучались і працівники відділу обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки, проводячи для своїх читайликів яскраві святкові заходи. Цього року бібліотекарі підготували для вас, наші юні користувачі, книжкову виставку «Я відкриваю двері в літо», на якій представлені видання на всі смаки й уподобання. Це твори популярних українських і зарубіжних авторів, різні за жанрами, адресовані читачам різних вікових категорій, а головне – вони дуже цікаві!Любі діти, вітаємо вас зі святом, бажаємо чистого мирного неба над головою, радісних і щасливих літніх днів, а щоб ваше дозвілля під час канікул було цікавим і змістовним – завітайте до бібліотеки та оберіть книги для читання.