Баштанська публічна бібліотека у ці непрості воєнні часи продовжує започаткований нею проєкт «Ви ще не читаєте? – Тоді ми йдемо до вас», який має на меті відродження традицій читання, популяризацію книги, діяльності та послуг бібліотеки, залучення нових користувачів до книгозбірні.

24 травня, в рамках цього проєкту бібліотечні працівники відвідали Баштанську дитячу музичну школу й запропонували її викладачам нові посібники вокально-хорових творів, які будуть корисними в навчальному процесі, різножанрову художню літературу українських та зарубіжних авторів та різноманітні періодичні видання. Але працівників музичної школи особливо зацікавили книги з питань психології та філософії людини, які допоможуть знизити рівень стресу, поліпшити загальний стан здоров'я, додадуть позитиву та створять атмосферу спокою. Присутні із задоволенням вибрали літературу на свій читацький смак.

Зустріч з книгою не закінчується. Бібліотечний проєкт «Ви ще не читаєте? - Тоді ми йдемо до вас», продовжується.

Із заявками від колективів організацій та підприємств м. Баштанки можна звертатись за телефоном бібліотеки – (05158) 2-76-32, а також на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Бібліотека працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00 години за адресою вул. Театральна, 4.

Запрошуйте! Ми не відмовимо! Прийдемо до Вас!