Шановні баштанчани та гості нашого міста!

Сьогодні ми живемо у тривожний та неспокійний для нашої країни час. Триває повномасштабна російсько-українська війна. Багато людей змушені покинути свої домівки і переїхати у більш безпечні місця.

Баштанська публічна бібліотека працює і запрошує до себе наших постійних користувачів та тих, хто в силу обставин тимчасово проживають на території нашої громади. Ви можете скористатися вільним доступом до наших книжкових фондів. Читання поверне вас до звичайного життя, допоможе розважитися, відволіктися від важких буднів, зняти стрес та поринути у світ героїв книг. Також ви можете скористатися БЕЗКОШТОВНИМ доступом до мережі Інтернет.Чекаємо всіх бажаючих з 9 до 15години з понеділка по п’ятницю  за адресою вул. Театральна, 4.

НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ - НЕПЕРЕМОЖНА!!!ВСЕ БУДЕ – УКРАЇНА!!!