14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина – одне з найромантичніших свят року. Цього дня до дитячого відділу Баштанської публічної бібліотеки завітали учні 3-А класу ОЗЗСО №1 з вчителем Пономаренко І.М.А щоб діти добре запам’ятали цей захід, бібліотекарі запропонували їм годину веселих розваг «Від серця до серця». За допомогою слайд-презентації ведуча, бібліотекар Тетяна Сушицька ознайомила дітей з історією свята, а також з традиціями його відзначення в різних країнах. Увазі юних користувачів була запропонована яскраво оформлена книжкова виставка «Всьому початок є любов».А яке ж дитяче свято без веселих розваг? Діти із задоволенням взяли участь у іграх: «Сердечне побажання», «Ромашка», «Знайди свою половинку», «Хто кого кохає» та інших. А на завершення заходу – фото біля власноруч прикрашеного «серденька».Було цікаво і весело, а діти задоволені і приємно вражені, залишали стіни книжкової оселі.