27 січня в КЗ «Баштанська публічна бібліотека» відбувся відео-перегляд «Свічка Голокосту не згасне». Саме в цей день в Україні та світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Варто нагадати,  що  Голокост з давньогрецької перекладається як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років.Користувачі, які завітали цього дня до бібліотеки, мали можливість переглянути у Центрі вільного доступу до Інтернет відеоролик «ГОЛОКОСТ: HOLOCAUST». Крім цього відбулась презентація видань «Перекажіть це дітям : Книга про Голокост в Європі 1933-1945», «Книга пам’яті Дробицького яру», А. Франк «Щоденник», роман-документ А. Кузнєцова «Бабий Яр», О. Теліга «Листи. Спогади» та ін.Ми пам’ятаємо цей день і вшановуємо пам’ять про мільйони жертв Голокосту з великою впевненістю, що це ніколи не повториться.