Баштанська публічна бібліотека продовжує проєкт «Літературний вікенд», метою якого є  популяризація книг та читання. Сьогодні ми знайомимо вас з науково-популярним виданням «Звичаї нашого роду: страви української кухні», яке надійшло в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги.

Із цієї книжки ви довідаєтеся про найбільші свята — як церковні, так і світські — та обрядові дійства, характерні для них, про прикмети, які наші прабатьки, багаторічно спостерігаючи за природою, передавали з уст в уста від покоління до покоління.

Тяжко охопити різноманіття страв, рецепти яких сягають сивої давнини. Та в цій книзі господині відкриють для себе рецепти до багатьох свят, таких як Різдво, Великдень, Івана Купала, Покрова тощо. Особливість страв – у простоті. Тому кожен зможе легко знайти необхідні інгредієнти та власноруч приготувати щось смачненьке. Завдяки фотографу Олександру Чистохвалову видання наповнене яскравими фотографіями готових страв до запропонованих рецептів, що оживили цю книжку.

Ця книга зачіпає найвагоміше й найважливіше для кожного українця – нашу історичну пам'ять, звичаї і традиції нашого роду.