В народі кажуть: «Зима прийшла і свят багато привела». Невдовзі наступають новорічні свята – найулюбленіші у нашої дітвори.24 грудня працівники відділу обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки запросили на новорічний серпантин під назвою «Буде радість, буде сміх, свято завітає до всіх» учасників літературно-дозвіллєвого клубу «Читацький вулик».А щоб створити дітям святковий настрій, працівники бібліотеки запропонували юним користувачам цікаву і веселу програму. Діти переглянули мультимедійну презентацію «Зимові чарівники з різних країн», розгадували загадки, читали новорічні привітання, а після проведеного ведучою Тетяною Сушицькою майстер-класу виготовили власноруч поробки – маленьких гарненьких тигренят, адже тигр, за східним календарем, символ наступного року.На згадку про захід – світлини у дитячій фотозоні, що розміщується біля книжкової виставки-інсталяції «Зими чарівна круговерть», на якій ви знайдете багато цікавих і чарівних зимових історій.Зі святом! Веселих зимових читань!