30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.КЗ «Баштанська публічна бібліотека» долучається до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок та оголошує  акцію дарування книг для бібліотеки. Запрошуємо всіх небайдужих мешканців міста долучитися до акції. Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, дасть пораду, а може просто стане гарним співрозмовником та додасть гармонії у життя… "Хороша та книга, яку відкриваєш - смакуючи, а закриваєш — збагатившись", - сказав колись Амос  Олкотт – американський учитель, письменник, філософ. Ми знаємо, що дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Тож проявіть свою добру волю - подаруйте бібліотеці хорошу книгу!!!.