23 липня 2021 року в Токіо розпочалися літні Ігри XXXII Олімпіади, які триватимуть до 8 серпня. Спортсмени 205 країн світу розіграють 339 комплектів нагород у 33-х видах спорту, а Українську Збірну цьогоріч представляють 157 олімпійців у 25-ти видах спорту (30-ти дисциплінах).Баштанська публічна бібліотека теж знаходиться на олімпійській хвилі, розгорнувши у фоє бібліотеки інформаційну виставку «Знай наших!», на якій експоновані науково-популярні та енциклопедичні видання про всю історію Олімпійських ігор, спортивні досягнення і рекорди атлетів. Також виставка містить краєзнавчі історико-документальні видання про уродженців Баштанського району, які зробили вагомий внесок у розвиток українського спорту.Тож, запрошуємо всіх любителів спорту вболівати за збірну України та бажаємо перемог нашим спортсменам!