24 червня в Баштанській публічній бібліотеці відбувся заключний етап благодійного марафону, який організував клуб «Баштанські барди» з метою підтримки наших воїнів. Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші волонтери з 2014 року й понині підтримують українських бійців не тільки матеріально, але й морально, передаючи вісточки з рідного краю. Підтримавши волонтерський рух учасники клубу «ББ» дарували свою творчість жителям Новопавлівки, Новоєгорівки та Баштанки. Перед концертною програмою у фоє бібліотеки відбулась презентація унікальної персональної виставки Віктора Коваленка «Все від природи».

Свій благодійний внесок зробили працівники Баштанської публічної бібліотеки, а також долучившись до акції «Бібліотека українського воїна» вони передали українським військовослужбовцям літературу різних жанрів для організації їх змістовного дозвілля.