23 червня,чудового літнього дня, в Баштанській публічній бібліотеці відбулось засідання літературно-мистецького клубу «Роксолана», на якому було презентовано збірку віршів «Відчуття простої жінки» талановитої жінки, члена клубу Таміли Іванівни Кривенко.

Відкриваючи засідання клубу директор публічної бібліотеки І. Г. Озерова провела  короткий екскурс діяльності літературно-мистецького клубу «Роксолана», який вже 14 років збирає талановитих, творчих самобутніх земляків – поетів, художників, вишивальниць, співаків, умільців народно-прикладного мистецтва, які живуть поміж нас, черпають натхнення на своїй землі і щедро діляться з людьми. Вона привітала всіх присутніх з гарною подією в літературному житті нашої громади - випуском нової збірки поезій «Відчуття простої жінки». Цю книгу видано у 2020 році за підтримки депутата Миколаївської обласної ради, першого заступника голови Миколаївської обласної ради Фроленка Володимира Олександровича та за сприянням Баштанської громадської організації «Центр розвитку місцевої демократії «Голос громади». Випущена у видавництві Новобузької районної газети «Вперед».

Щирими словами та найкращими побажаннями привітали Тамілу Іванівну з її першою збіркою віршів заступник міського голови С. В. Євдощенко, начальник відділу розвитку культури та туризму виконавчого комітету міської ради С. В. Березовська, помічник депутата обласної ради В. П. Єланцева.

Ведучі зустрічі бібліотекарі В. С. Стоянова та Л. В. Штефан провели екскурс по життєвому шляху Таміли Кривенко та ознайомили присутніх з її поетичною творчістю. Таміла Іванівна народилася 12 серпня 1949 року в селі Возсіятське на Миколаївщині в багатодітній родині. Зараз вона проживає в місті Баштанка. Таміла, яка все життя віддала важкій праці, працювала свинаркою, дояркою, нині з чоловіком маючи інвалідність, залишається оптимісткою, адже життєву наснагу вона черпає від дітей, внуків, правнуків, рідних та друзів. На 49-му році Таміла Іванівна відчула натхнення до написання віршів. Вірші, написані нею, вражають своєю задушевністю, теплотою і дивовижною щирістю. Чисті і добрі почуття зринають у віршах, її поезія особлива, бо художні образи, виплакані нею, дуже тонко відчуті душею. Але більшість віршів її гумористичні. Такі вірші як: «Моя матуся», «Моє село» «Зірочка і місяць», «Грушки»,»Земляк Гришка», «Онучки мої» та гуморески «Бабусині пригоди», «Панас та Горпина», «Заманала Галя Петю» майстерно читала сама авторка та роксоланівці - Лідія Авраменко та Ірина Даниленко.

Родзинкою цієї зустрічі став виступ чотирирічної дівчинки Варвари Штефан, яка гарно прочитала її вірш «Віночок».

Яскравим та емоційним був виступ працівників бібліотеки Анни Доник та Тетяни Сушицької, які сповістили новину про випуск поетичної збірки Таміли Іванівни «своєї сусідоньки» в сценці «Дві куми».

Щиро, від усієї душі вітали авторку члени клубу - подружжя Шведових: Василь Володимирович та Наталя Миколаївна; Марія Іванівна Василенко та представники Баштанської громадської організації «Центр розвитку місцевої демократії «Голос громади» Олена Полянська, Ірина Соломська.

Неповторну атмосферу в залі надавали чудові пісенні композиції у виконанні жіночого ансамблю «Гранд Акорд», вокального гурту міського Будинку культури «Оберіг», Анатолія Грицюка та Юрія Мельника.

В цей чудовий день гості та роксоланівці дарували Тамілі Іванівні пахучі букети квітів, подарунки та щирі посмішки.

Презентація збірки віршів «Відчуття простої жінки» Таміли Іванівни Кривенко відбулася. А значить дано дорогу світлій, щирій жіночій поезії.

Запрошуємо бажаючих долучитися до читання віршів чарівної, простої української жінки Таміли Кривенко в Баштанській публічній бібліотеці.