Кожен з нас несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети. Треба не тільки любити природу, а й уміти захищати навколишній світ від забруднень та руйнувань.

8 червня працівниками дитячого відділу обслуговування користувачів-дітей Баштанської публічної бібліотеки було оформлено книжкову виставку «Ми всі у відповіді за природу».

Необхідно пам’ятати, що, шкодячи природі, ми робимо гірше самим собі. Було дуже приємно спілкуватись з активними, розумними захисниками нашої матінки природи. Стало зрозуміло, що маленькі користувачі розуміють проблеми нашого довкілля і повністю підтримують думку про те, що ми повинні жити в гармонії з навколишнім середовищем, берегти наші ліси, річки, родючі грунти, і чисте повітря.

Діти є активними учасниками заходів Баштанської публічної бібліотеки, які направлені на виховання любові і пошани до навколишнього середовища.