19 травня працівники відділу обслуговування користувачів-дітей КЗ «Баштанська публічна бібліотека» взяли участь у роботі Обласного методичного дня «День Європи в Україні: відзначаємо в бібліотеках». Захід відбувся в онлайн-форматі на платформі Zoom.

У першій частині заходу провідні спеціалісти Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна надали консультації за темами: «Інформаційна підтримка ЄС у бібліотеках для дітей Миколаївщини: огляд напрацювань» та «ЄС на книжковій полиці: огляд інформаційних ресурсів онлайн-платформи Euroquiz.org.ua.».

У другій частині під назвою «Ідеї по колу» своїми напрацюваннями поділились працівники бібліотеки для дітей Березнегуватської селищної ради, Братської бібліотеки-філії для дітей Братської ЦБС та сектору обслуговування читачів-дітей Новоодеської публічної бібліотеки.

Професійне онлайн-спілкування буде продовжуватись і надалі.