14 травня у переддень свята Дня Європи в Україні на захід до Баштанської публічної бібліотеки завітали голова Баштанської райдержадміністрації Дмитрів Владислав Мирославович, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євдощенко Світлана Вікторівна, начальник відділу розвитку культури і туризму Березовська Світлана Вікторівна і працівники Баштанської міської ради та райдержадміністрації.

Бібліотекар В.Стоянова презентувала присутнім книжкову виставку «Європейський літературний калейдоскоп», на якій представлена література європейських авторів та ознайомила з видатними пам'ятками культури Європи.

Захід був проведений з метою формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Це свято нагадує нам, що Європа починається у серці кожного українця.