26 квітня в Україні відзначили 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди.

Цього дня в Баштанській публічній бібліотеці відбулась година пам’яті «Б’ють в серце Чорнобиля дзвони», підготовлена і проведена працівниками бібліотеки.

На заході були присутні: голова Баштанської РДА Владислав Дмитрів, заступники міського голови Олександр Васильєв і Світлана Євдощенко, начальник відділу розвитку культури і туризму міської ради Світлана Березовська, голова ГО «Союз Чорнобиль України» Тамара Олейникова, голови районної і міської ветеранських організацій Лідія Андрєєва і Ганна Зюзько, начальник управління соціального захисту населення РДА Ніна Якимчук.

Ведуча, завідуюча відділом обслуговування Людмила Шкарбан нагадала присутнім про подвиг українських пожежників та медиків, військовослужбовців, будівельників, персоналу атомної станції – людей особливого гарту, які своєю мужністю і жертовністю вгамували шал катастрофи, не дали розростися біді.

В читальному залі книгозбірні була оформлена книжкова виставка «Гірчить Чорнобиль крізь роки», на якій представлена чимала добірка художніх і документальних творів про Чорнобильську катастрофу. Гості заходу переглянули відео Наталі Май «Чорнобильська біда».

Слово для виступу було надано голові Баштанської РДА Владиславу Дмитріву та першому заступнику міського голови Олександру Васильєву, які згадали ті страшні часи та віддали данину пошани ліквідаторам аварії, мужність яких не мала прецедентів.

Пісня «Молитва» у виконанні соліста міського Будинку культури Анатолія Грицюка викликала сльози на очах присутніх, а народний гурт естрадної пісні «Дивограй» піснею «На щастя, на долю» побажав усім українцям щасливої долі.

Після цього учасники заходу відвідали пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи на Пагорбі Слави, де вшанували їх пам’ять покладанням квітів.