6 квітня Баштанська публічна бібліотека приєдналась до онлайн-зустрічі «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…» з Мариною Смагіною – письменницею, перекладачкою, редакторкою, володаркою спеціальної відзнаки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» від Дари Корній, Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі». Ця цікава та змістовна віртуальна зустріч була організована Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.

Ведуча зустрічі Анна Трокай познайомила присутніх з молодою талановитою українською літераторкою - Мариною Смагіною. У кожну вільну хвилину Марина намагається писати, багато читає, дивиться кіно, вивчає іноземні мови, любить подорожувати.

Пише вірші, деякі з яких увійшли до авторської збірки «Тобі» (2013). Роман «Волковиці», з яким авторка стала дипломантом літературного конкурсу «Коронація слова» 2016 року, є дебютним для неї. Цей роман буде цікавий прихильникам містичних трилерів, дамських любовних романів та шанувальникам історій у стилі «Твін Пікс». А під палітуркою її роману «Кімната» ховається досить вдалий сентиментальний роман з містичним присмаком.

Запрошуємо до читання творів сучасної української літератури!