З 22 по 28 березня в Україні пройшов Європейський тиждень цифрової грамотності, до якого долучилася Баштанська публічна бібліотека.

Протягом усього тижня працівники бібліотеки надавали цікаву і корисну інформацію своїм користувачам щодо цифрової грамотності в Центрі вільного доступу до Інтернет бібліотеки. Заняття проходили індивідуально у зручний час для користувачів.

Відвідувачі бібліотеки мали можливість ознайомитись з освітніми серіалами та зареєструватись на платформі «Дія. Цифрова освіта». Найпопулярнішими курсами серед користувачів на цьому тижні були: «Базові цифрові навички», «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома», «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн», «Кіберняні» та «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень».

В рамках тижня працівники Баштанської публічної бібліотеки прийняли участь в  онлайн-марафоні «Цифрова грамотність людей та спільнот», організаторами якого стали Українська бібліотечна асоціація та Міністерство цифрової трансформації України. Захід пройшов 26 березня на платформі Zoom та на офіційній сторінці УБА у Facebook.

Баштанська публічна бібліотека запрошує жителів Баштанщини долучатися до заходів національної програми «Дія. Цифрова освіта», пройти безкоштовно

різноманітні навчання та підвищити свій рівень цифрової грамотності.