До відзначення найромантичнішого свята року долучилась Баштанська публічна бібліотека. 12 лютого,  напередодні Дня Святого Валентина, на платформі Google Meet відбулося засідання молодіжного клубу «Арт-Грані». Святковий літературний акорд «Любов виникає з любові» провела бібліотекар відділу обслуговування Валентина Стоянова.

Найкращі вірші, найчарівніша музика, найдовершеніші полотна, найвеличніші храми, найпахучіші троянди – все велике й довершене народжене з любові. В усі часи, в усі епохи поети і мислителі оспівували це найдивовижніше з почуттів.

Для початку бібліотекар розповіла про історію виникнення цього свята та про цікаві традиції відзначення Дня Закоханих в різних країнах світу. Під час заходу учасники читали поезію про кохання сучасних українських авторів, провели літературний конкурс «Муза кохання», в якому учасникам було необхідно назвати якомога більше творів про кохання. А які багаті українці на пісні про кохання! Це довів ще один конкурс між клубівцям «Мелодія любові», в якому вони згадували пiснi лiтературного походження про закоханих. Софія Стоянова провела для присутніх святковий майстер-клас по виготовленню святкової валентинки-орігамі, яку після свята можна використати як зручну закладку для улюбленої книги. Вона також поділилася порадами щодо сувенірів, які можна виготовити власноруч. А на завершення засідання бібліотекар провела для молоді тест: «Чи вмієш ти кохати?».

Для кожної людини День святого Валентина – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Нехай у вашому житті завжди поряд буде кохання і любов: до матері і батька, до землі, любов одне до одного. Чекайте світлого чистого кохання і воно обов’язково прийде до ваших сердець.