Продовжуємо знайомити читачів із книжковими новинками від Українського Інституту Книги«Історія традиційних українських прикрас». Ця книга, написана відомими українськими етнографами Ганною Врочинською та Галиною Стельмащук. В цьому унікальному науково-популярному виданні представлено українське вбрання, прикраси, автентичні зразки якого збереглися від трипілля до сьогодення в музейних збірках та приватних колекціях. В ньому представлені різні прикраси жіночого, чоловічого та дитячого народного вбрання. Видання має чудову поліграфію, неперевершене дизайнерське оформлення, сторінки якого наповнені різноманітними яскравими світлинами. Ця книга чекатиме на вас в Баштанській публічній бібліотеці. Вивчаймо історію традиційного українського вбрання разом!