Щорічно, 22 квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. В цей день в різних куточках світу проводяться різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

Якщо ви прагнете більш пізнати найзагадковіші таємниці нашої планети – то для вас книга «501 факт, який треба знати з... Географії» Сари Стенб’юрі. Досліджуйте їх на сторінках цієї книги і вирушайте в географічну подорож.

 

Розпочніть мандрівку з інформації про карти, а тоді подорожуйте екосистемами, водоймами та ландшафтами. Дізнайтеся про погоду, клімат, про глобальні проблеми людства та їхній вплив на довколишній світ, про результати досліджень незвичних природних явищ і екокатастроф. І ви довідаєтеся набагато більше, ніж могли собі уявити. Не хвилюйтесь – ця книжка геть не схожа на традиційні  шкільні підручники з географії. Вам не слід перейматися запам'ятовуванням усіх цікавих фактів, просто перечитайте їх так, як читали б художню книжку. Ця інформація зацікавить вас і ви із великим захопленням «перестрибуватимете» від одного факту до іншого.

Тож запрошуємо вас до читання дуже цікавої книги. Ваша дивовижна географічна мандрівка ще тільки починається…