Цікаво

 Продовжуємо знайомити читачів із книжковими новинками від Українського Інституту Книги«Історія традиційних українських прикрас». Ця книга, написана відомими українськими етнографами Ганною Врочинською та Галиною Стельмащук. В цьому унікальному науково-популярному виданні представлено українське вбрання, прикраси, автентичні зразки якого збереглися від трипілля до сьогодення в музейних збірках та приватних колекціях. В ньому представлені різні прикраси жіночого, чоловічого та дитячого народного вбрання. Видання має чудову поліграфію, неперевершене дизайнерське оформлення, сторінки якого наповнені різноманітними яскравими світлинами. Ця книга чекатиме на вас в Баштанській публічній бібліотеці. Вивчаймо історію традиційного українського вбрання разом!

Продовжуємо знайомити читачів із книжковими новинками від Українського Інституту Книги

Історія світової культури, мистецтва, мабуть, не знає іншої жінки, гідної такого захоплення, такої вселюдської шани, як Леся Українка.

В рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги наша бібліотека отримала повне нецензуроване академічне зібрання творів Лесі Українки в 14 томах, видане з нагоди 150-річного ювілею української письменниці.

Видання поділене тематично і жанрово за такими блоками:

Драматургія (1–4 томи);

Поезія та ліро-епічні поеми (5 том);

Художня проза (6 том);

Літературна критика та публіцистика (7 том);

Переклади (8 том);

Записи народної творчості та пісні, записані з голосу Лесі Українки (9 том);

«Стародавня історія східних народів» та конспекти, виписки, нотатки (10 том);

Листування (11–14 томи).

Також 14-томник доступний в електронному форматі для перегляду та завантаження безкоштовно на сайті УІК.

Запрошуємо до читання любителів українського поетичного слова в Баштанську публічну бібліотеку.

Продовжуємо знайомити читачів із книжковими новинками від Українського Інституту Книги

«Бути собою. 10 ґаджетів для щастя». Книжка українського психолога-практика вищої категорії, кандидата педагогічних наук Олени Тараріної призначена для підлітків та їхніх батьків, для тих хто збився зі шляху, і тих, хто знає, чого прагне, для тих, хто шукає розуміння і тих, чиє серце відкрите світові. Цікаво і змістовно авторка розповідає про складні речі: співчуття і черствість, правдивість і брехню, радість за чужі успіхи й заздрість, повагу, довіру, підтримку.

Для визначення етичних опозицій в книзі застосовується форма ґаджетів, дуже близька тінейджерам. Основні засади кожного ґаджета проілюстровані історією з життя підлітка. Авторка подає цінну наукову і практичну інформацію, скеровуючи читачів до самостійного прийняття рішень.

Продовжуємо знайомити читачів із книжковими новинками від Українського Інституту Книги. Сьогодні до вашої уваги книга «Прокачай свій мозок. Цікаві вправи для тренування». Англійський доктор філософії, персональний тренер з інтелектуальної прокачки Гарет Мур в своїй книзі влаштував 40-денний марафон «мозкового штурму». Якщо ви читатимете цю книгу бодай по кілька сторінок на день і виконуватимете два або більше завдань кожного дня, то зможете змінити можливості свого мозку менш як за півтора місяця. Цікаві вправи для тренування допоможуть вам мислити свідомо, навчитися зосереджуватися, подолати стрес, бути упевнені в собі, знайти сили кинути собі виклик, бути креативними та інше.

Тож, складайте власний графік тренувань і займайтесь у вільний час! Бо для розв’язання деяких завдань  вам знадобиться не один день… І в цьому допоможе вам  ця книга.

Продовжуємо знайомити читачів із книжковими новинками від Українського Інституту Книги

«Дім на краю ночі» - дивовижна сімейна сага британської письменниці Кетрін Беннер з присмаком магічного реалізму розповідає про життя чотирьох поколінь однієї родини на маленькому острові Кастелламаре біля узбережжя Сицилії. Доктор Амедео Еспозіто, підкинутий колись немовлям у сирітський притулок Флоренції, прибуває на Кастелламаре в пошуках роботи. Там він знаходить друзів, сім’ю і дім.

Разом з іншими мешканцями острова родина Еспозіто переживає Велику депресію, фашистський режим, світову війну, велику модернізацію і фінансові кризи. Людей на крихітному клаптику суходолу не оминуть жорстоке суперництво, таємні інтриги й любовні страждання, та врешті завжди підтримує вірність – найближчим людям і своєму острову, яка винагороджується невеликими, проте вкрай потрібними чудесами…

Ця розкішна й захоплююча книжка молодої  британської письменниці неодмінно зачарує вас.

В рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги наша бібліотека отримала нове видання сучасного австралійського екофілософа Пітера Сінґера та письменника Емерсона Брукінґа «Війна лайків. Зброя в руках соціальних мереж».

У світі тривалий час точиться війна – віртуальна. Із цілком реальними наслідками, коли необережний пост може стати епітафією, а лайк – приводом для арешту. Facebook — як поле бою, а Instagram — як концентраційний табір вільного часу із «лайками» наглядачами. Це наше сьогодення. Автори книги витратили довгих п’ять років, щоб провести ґрунтовне дослідження розвитку Інтернету, найвідоміших соцмереж та процесу перетворення їх на зброю в сучасному світі. Вони розповідають, як платформи соцмереж використовують у своїх цілях авторитаристи, революціонери, сили оборони, терористи, Дональд Трамп, Росія, Китай, США та багато інших фігурантів онлайн-життя.

Ласкаво просимо до світу соцмережевого періоду!