Анатолій Дімаров: талановитий майстер української прози

  Баштанською публічною бібліотекою в рамках проєкту «Літературний вікенд» запроваджено віртуальну рубрику «Письменники-ювіляри 2022».

  17 травня виповнюється 100 років від дня народження відомого українського письменника Анатолія Дімарова, патріарха української літератури, лауреата Шевченківської премії.

  Баштанська публічна бібліотека запрошує поціновувачів прозового українського слова доторкнутися серцем і душею до постаті видатної особистості, письменника-ювіляра Анатолія Дімарова та отримати насолоду від читання його творів.

  За своє довге життя письменник написав безліч романів, повістей, оповідань, етюдів. Його відомі романи та повісті такі як: «Дві Марії», «Його сім’я», «Син капітана», «Ідол», «І будуть люди», «Біль і гнів», «Прожити й розповісти», «Постріли Уляни Кащук», «Сільські історії», «Містечкові історії» та інші, завжди цікаві широкому загалу користувачів.

  Також, Анатолій Дімаров написав захоплюючі книжки для дітей: «Блакитна дитина», «На коні і під конем», «Про хлопчика, який не хотів їсти», «Для чого людині серце», «Друга планета», «Тирлик».

  Характерною рисою творчості автора є прекрасна мова, тонкий гумор, живі діалоги, задушевність і глибоке проникнення в духовний світ людей. Його твори хвилюють, зацікавлюють, спонукають до роздумів про життя.

  Тож, запрошуємо до читання творів письменника-ювіляра Анатолія Дімарова.

  Читаймо найкраще, читаймо українське!